skip_main skip_menu

Novinky

Appka pro nájemníky

Pohodlně, bez čipů a bez karet. Nová aplikace vyřeší pohyb v budovách pro vás i vaše hosty, usnadní hlášení závad a škod a informuje vás o všem novém a důležitém. Již na podzim ve vašem mobilu!

Nejnovější

Global Wines & Spirits v DOCKu

Gurmánům jistě neuniklo, že v areálu byla otevřena prodejna Global Wines & Spirits. Specializovaný obchod, ve kterém můžete koupit česká i zahraniční vína, destiláty i vybrané delikatesy, je vám k dispozici v týdnu od 10 do 20 hodin, v sobotu pak od 9 do 13.

Reprezentativní prostory pro kuřáky

K venkovnímu mobiliáři v DOCKu nedávno přibyly tři kuřácké budky, které přispějí k příjemnému životu v našem areálu. Místa disponují zastřešením, odkládacím stolkem i odpadkovým košem, lze je proto pohodlně využívat i v deštivých dnech.

Park DOCK zve k odpočinku

Zcela nový prostor pro relaxaci a zábavu v zeleni nabízí nový park, který vyrostl v areálu DOCK.

Instalace daleb v marinách

Na přelomu června a července došlo v marinách DOCK k realizaci daleb. Díky tomu získá náš areál status neveřejného přístavu. Zároveň bude západní část vodní plochy fungovat jako ochranné pásmo pro ukotvení lodí v případě povodní.

Open Air Party DOCKina

Odpolední aperitiv, živá hudba, kino pod širým nebem – zveme vás na komunitní akci DOCKina.

Fantastické koláče z pekárny a cukrárny Kolkovna

Věděli jste, že Kolkovna má svou vlastní pekárnu a cukrárnu, a že pro Vás zajistí vynikající sladké i slané občerstvení v jakémkoli množství? Ani pracovní snídaně pro celý tým nejsou problém.