skip_main skip_menu

13. 2. 2023

Seznamte se: Jana Gerhátová, DOCK Community Manager

V našem novém seriálu vám postupně představíme klíčové členy DOCKonalého týmu, který se stará o to, aby se vám u nás dobře žilo i pracovalo. Věříme, že toto takřka „osobní setkání“ vám přiblíží, co všechno se v DOCKu děje, a třeba lépe poznáte někoho, koho jste doposud jen potkávali na chodbě či v parku. Pozvání k prvnímu minirozhovoru přijala komunitní manažerka Jana Gerhátová, která tuto pozici zastává od loňského podzimu. Náplní její práce je především zajistit, aby se nájemci i rezidenti v DOCKu cítili dobře, a to prostřednictvím jak samotného prostředí, které DOCK tvoří, tak také nástavbovými službami či akcemi.

Co Vás na práci v DOCKu nejvíce baví?

Součástí mojí práce je unikátní propojení několika různých aktivit, které vytváří DOCKonalý celek. To, co mě baví nejvíce, je každodenní hledání cest, jak propojit skvělý servis, který našim nájemníkům poskytujeme s neustálou motivací vylepšovat prostředí, ve kterém pracují, s organizací akcí, kterých se rádi zúčastní. Chci tak vytvářet přidanou hodnotu, kterou klienti nejenom vítají, ale která se pro ně stává jedním z faktorů, proč Crestylu zůstávají věrní.

Kdybyste mohla na jeden den zastávat jakoukoliv profesi na světě, co by to bylo?

Chtěla bych být dobrým spisovatelem. Mít tu úžasnou možnost tvořit nové zajímavé příběhy, které potěší nejednu čtenářskou dušičku a zprostředkují jí cestu do míst, kam by se v reálném životě třeba nepodívala. Stačil by na to však jeden den?

Jak po práci nejraději relaxujete?

Miluji cestování. Největším relaxem je pro mě dobrodružná výprava do nějaké zajímavé země. Z mé odpovědi u druhé otázky je jasné, že mi velkou radost také vždy udělá dobrá kniha.

A kdybyste měla někomu doporučit jednu knihu k přečtení, která by to byla?

Vřele doporučuji Klub nenapravitelných optimistů od Jean-Michela Guenassii. Překrásná kniha, která se odehrává v 60. letech v Paříži a vypráví o zajímavých lidských osudech uprchlíků z východního bloku.

Léto, nebo zima?

Jednoznačně léto.