skip_main skip_menu

Novinky

Letní sezóna v DOCK Marina Clubu právě zahájena

Kromě pronájmu kotvícího stání pro vaši loď, zapůjčení paddleboardů a veslic či využití příměstských táborů pro děti, které letos chystá František Bauer se svým týmem profesionálních instruktorů vám představuje další novinku, která by mohla zajímat nejen vás, ale především vaše ratolesti.

Nejnovější

Od dubna veslujeme

Rozšiřujeme flotilu klubových veslic. Nově u nás můžete sportovat na moderních skiffech LiteBoat, které poskytují stabilitu při zachování rychlosti a perfektního skluzu trupu lodě. Možné jsou samostatné jízdy nebo lekce s trenéry. Individuální nebo skupinové tréninky. Brzy otevřeme registrační portál, kde naleznete více detailů. Těšíme se na Vás!!

Letní příměstské tábory pro děti

I letos se můžete těšit na letní příměstské tábory pro děti a mládež. Poslední dva srpnové týdny budou v DOCK ve znamení vodních sportů. Připraveny budou plachetnice, paddleboardy, ale také skiffy. Obědy jsou zajišťovány v blízké Kolkovně.

Nejhezčí pohled na Prahu je z vody

Lodní sezona 2022 je za humny a stejně jako loni jsou pro Vás přichystané motorové čluny na výlety s Vašimi přáteli a rodinami. Jezdíme od půlky dubna. Na výběr jsou celkem 3 čluny s celkovou kapacitou až 21 hostů (7 hostů / 1 člun). Rezervovat můžete kdykoli!

Přijímáme nové členy

V roce 2022 rozšiřujeme kapacitu stání pro motorové lodě členů. Nově bude možné kotvit s loděmi současně ve východním i západním bazénu. Pro konkrétní nabídku členství nás neváhejte kontaktovat. Šťastnou plavbu rokem 2022!