skip_main skip_menu

Lekce kajaku pro děti

#docksportuje

Cílem kurzu je seznámení dětí se základy jízdy na kajaku, postupné osvojení si a zdokonalování kajakářských dovedností. Výuka probíhá formou hry pod vedením zkušených lemuřích instruktorů na klidném úseku Vltavy v okolí Dock Marina Clubu. Zvládnutím jízdy na kajaku získají děti vynikající cit pro vodu. Kromě jízdy samotné jde také o nabytí správného přístupu a respektu k vodě a osvojení si zásad bezpečnosti na vodě.

Jak to probíhá

Zázemí pro výuku máme v Dock Marina Clubu (WC, šatny, sprchy). Samotné lekce pak probíhají na vodě před klubem. Veškeré vybavení (kajak, pádlo, vesta) je zahrnuto v ceně kurzu. 1,5 hodiny dlouhá lekce začíná na břehu, kde se rozcvičíme a zopakujeme základní kajakářské dovednosti. Poté už se vrhneme na vodu, kde si budeme hodinu čistého času užívat spoustu kajakářské zábavy. 

Co budu potřebovat

Veškeré vybavení máte v ceně kurzu – kajak, pádlo, vestu. S sebou si ideálně vezměte oblečení na vodu (boty do vody, neopren, lycrové triko, plavky, funkční oblečení a podobně). Děti by měly mít alespoň základy plavání.

Požadované dovednosti a věk

Alespoň základy plavání.Kurz je určen pro děti od 6 let.

Tréninkové dny

Pondělí nebo pátek (den volíte v přihlášce)  16:45 - 18:15 (17-18h na vodě). Kurzy probíhájí v období květen - červen 2024

Při přihlášení více jak 3 měsíce předem - možnost platby zálohy ve výši 50%, doplatek měsíc před zahájením

Termíny kurzů

 

FANDÍME DOCK MARINA CLUB
  Crestyl v1 Domansky v3 Mixit v1