skip_main skip_menu

Jachting pro děti i dospělé

Naučíme Vás jezdit na plachetnici.

Jachtařské tréninkové programy pro děti a dospělé přímo v DOCK. Škola jachtingu pro začátečníky i pokročilé.

Jachtařské tréninkové programy pro děti a dospělé přímo v DOCK. Škola jachtingu pro začátečníky i pokročilé. Děti trénují ve dvou blocích - od září do listopadu na podzim, na jaře pak od dubna do června. Jako doplněk pravidelným tréninkům jsou letní tábory. Pro dospělé jsou připraveny jachtařské kurzy, které začínají každý měsíc od dubna do září.

Jachtařské TRéninky pro děti

Pro děti a mládež od 8 do 14 let, začátečníky, pokročilé i závodníky.
Každá lekce jachtingu trvá 2,15 hodiny, během kterých si každý žák vyzkouší jachting na vlastní kůži..

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 15:45, kdy se mladí jachtaři schází v klubovně, aby jim trenér představil plán tréninku. Převléknout, ostrojit lodě a hurá na vodu! Během cca 1,5 hodiny na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých skupin a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

DOCK Marina Club poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky). Pro zkušenější jezdce (a mimopražské tréninky / tábory) doporučujeme již speciální jachtařské oblečení.

Kolik to stojí?

Cena za 1 blok (3 měsíce): 5.500,- Kč
Cena zahrnuje: 1x trénink týdně (v měsíci listopad sobotní tréninky).  
Podzimní blok: září - listopad
Jarní blok: duben - červen

Můžu si trénink nezávazně vyzkoušet?

Ano, rádi Vás přivítáme na kterémkoli z našich tréninků a ukážeme Vám možnosti. Můžete si vyzkoušet trénink na nečisto, zcela nezávazně. Následně se rozhodnout, zda budete chtít pravidelně navštěvovat tréninky.

Jachting DOCK_1024x315

Jachtařské TRéninky pro dospělé

Pro dospělé od 18 let do neomezeně. Pro začátečníky i pokročilé jachtaře. Tříhodinové tréninky každý týden v malých skupinách.

Kdy a kde se trénuje?

Kurzy jachtingu pro dospělé probíhají od začátku dubna do konce září, přímo v DOCK Marina Clubu a blízkém okolí. Kurz zahrnuje celkem 4 tříhodinové lekce, které probíhají ve vybrané dny vždy od 17:00 do 20:00 (v září 16:00 – 19:00). Délka kurzu je 1 měsíc.

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 17:00, kdy se jachtaři schází v klubovně, kde trenér představuje plán tréninku. Následuje převlečení, strojení lodí a odjezd na vodu. Během cca 2 hodin na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých účastníků a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

DOCK Marina Club poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky).

Kolik to stojí?

Cena 3.590 Kč zahrnuje 4x tříhodinová lekce jachtingu na vodě, pronájem lodě, trenéra. V případě bezvětří nebo absence na lekci lze bezplatně nahradit v jiný termín.

na trénování s vámi se těší

Jachting Vojta Lambl Jachting Marek Filinger (1)
Vojta Lambl a Marek Filinger

Termíny a registrace