skip_main skip_menu

Jachting pro dospělé

Naučíme Vás jezdit na plachetnici.

Jachtařské tréninkové programy pro dospělé přímo v DOCK. Připraveny jsou jachtařské kurzy, které začínají každý měsíc od června do září.

Jachtařské TRéninky pro dospělé

Pro dospělé od 18 let do neomezeně. Pro začátečníky i pokročilé jachtaře. Tříhodinové tréninky každý týden v malých skupinách.

Kdy a kde se trénuje?

Kurzy jachtingu pro dospělé probíhají od začátku června do konce září, přímo v DOCK Marina Clubu a blízkém okolí. Kurz zahrnuje celkem 4 tříhodinové lekce, které probíhají ve vybrané dny vždy od 17:00 do 20:00 (v září 16:00 – 19:00). Délka kurzu je 1 měsíc.

Jak vypadá trénink?

Trénink je rozdělen na 4 základní části - briefing, vlastní trénink, zpětná vazba na vodě, debriefing. Trénink začíná v 17:00, kdy se jachtaři schází v klubovně, kde trenér představuje plán tréninku. Následuje převlečení, strojení lodí a odjezd na vodu. Během cca 2 hodin na vodě se trenéři soustředí na různá cvičení, v závislosti na zkušenostech jednotlivých účastníků a povětrnostních podmínkách. Následuje návrat na břeh a odstrojení lodí. Ihned poté závěrečné shrnutí tréninku.

Je potřeba nějaké speciální vybavení?

DOCK Marina Club poskytuje účastníkům jachtařských tréninků plachetnici, vestu a v neposlední řadě trenéra s doprovodným / záchranným člunem. Jediná nutná výbava je tedy oblečení, které na začátku může být např. jen nepromokavá lehká bunda a kalhoty, náhradní pár bot (tenisky).

Kolik to stojí?

Cena 4.300 Kč zahrnuje 4x tříhodinová lekce jachtingu na vodě, pronájem lodě, trenéra. V případě bezvětří nebo absence na lekci lze bezplatně nahradit v jiný termín.

na trénování s vámi se těší

Jachting Vojta Lambl Jachting Marek Filinger (1)
Vojta Lambl a Marek Filinger

Termíny a registrace