skip_main skip_menu

4. 5. 2022

Letní sezóna v DOCK Marina Clubu právě zahájena

Kromě pronájmu kotvícího stání pro vaši loď, zapůjčení paddleboardů a veslic či využití příměstských táborů pro děti, které letos chystá František Bauer se svým týmem profesionálních instruktorů vám představuje další novinku, která by mohla zajímat nejen vás, ale především vaše ratolesti.

Lemur v Dock Marina Clubu! Ne, ze ZOO neutekl tento savec, to organizace Lemur nově nabízí lekce kajaku pro děti od 6ti let právě v DOCK. Jedná se o šestitýdenní kurz, kdy si zvolíte buď pondělí nebo pátek. Každý týden od 16.5. na děti čeká banda lemuřích instruktorů, kteří se o děti postarají od 16:45 do 18:15 (hodina čistého času na vodě). Celá výuka je pojata formou hry, kdy se děti zábavnou formou učí citu pro pádlo a správnou koordinaci vnitřního svalstva, která je klíčová pro správné balancování na lodi.

Pro děti je nachystáno kompletní vybavení v ceně kurzu – kajak, pádlo, vesta. Malí vodáci budou tedy potřebovat pouze dobrou náladu, chuť se naučit zvládat vodní živel a vhodné oblečení na vodu (boty do vody, neopren, lykrové triko, plavky, funkční oblečení a podobně), protože se při pádlování určitě namočíme.

Cena kurzu je 2900,- za 6 lekcí v termínu 16.5. – 24.6.

VÍCE INFORMACÍ

Kajak4