skip_main skip_menu

Lekce kajaku pro děti

Získejte ten správný cit pro vodu – staňte se kajakářem.

Cílem kurzu je seznámení dětí se základy jízdy na kajaku, postupné osvojení si a zdokonalování kajakářských dovedností. Výuka probíhá formou hry pod vedením zkušených lemuřích instruktorů na klidném úseku Vltavy v okolí Dock Marina Clubu. Zvládnutím jízdy na kajaku získají děti vynikající cit pro vodu a je to ten nejlepší základ pro jakékoliv další vodácké disciplíny. Kromě jízdy samotné jde také o nabytí správného přístupu a respektu k vodě, jakožto přírodnímu živlu a osvojení si zásad bezpečnosti na vodě.

 

Fandíme DOCK MARINA CLUB

  vtproject mixit  

Jak to probíhá?

Lekce jsou určeny pro děti od 6ti let, začátečníky i pokročilé. Kurz probíhá 1x týdně po dobu 6ti týdnů. Zázemí a veškeré vybavení máme přímo v Dock Marina Clubu. 1,5 hodiny dlouhá lekce začíná na břehu, kde se rozcvičíme a zopakujeme základní kajakářské dovednosti. Poté už se vrhneme na vodu, kde si budeme hodinu čistého času užívat spoustu kajakářské zábavy. Celá lekce probíhá formou her, při kterých se děti přirozenou cestou učí citu pro pádlo a koordinaci vnitřního svalstva při balancování na lodi.

Co k tomu budete potřebovat?

Veškeré vybavení máte v ceně kurzu – kajak, pádlo, vestu. S sebou si ideálně vezměte oblečení na vodu (boty do vody, neopren, lycrové triko, plavky, funkční oblečení a podobně). Oblečení při pádlování na řece určitě namočíte. Děti by měly mít alespoň základy plavání.

Kdy trénujeme a kolik to stojí?

Na vodě dovádíme v září a říjnu, každé pondělí nebo pátek, 16:45 – 18:15 (17-18 čistý čas na vodě). Konkrétní den kurzu si volíte v přihlášce. Kurz probíhá dvakrát ročně, a to na jaře a na podzim.

Cena za celý kurz (6x 1,5h lekce) je 3100,-

Termín a přihlášky