skip_main skip_menu

13. 3. 2022

Běžecký workshop v DOCK

Chcete začít běhat, ale nevíte, jak na to? Chcete se zdokonalit v běžecké technice nebo se dozvědět užitečné tipy, jak na zdraví prospěšný a efektivní běh?

Zapojte se do běžeckého workshopu, který speciálně pro DOCK připravila ultramaratonistka, trenérka a šampionka skyrunningu Michaela Mertová. 

V celkem čtyřech lekcích vás provede kompletní přípravou pro váš ideální běžecký start: od úplných základů, jako je správné rozcvičení, technika nebo atletická abeceda – to vše v našem areálu na běžecké dráze – přes krátké sprinty a stupňovaný běh až po souvislejší delší běh po blízkém okolí, který zvládne úplně každý. Vše bude provázet povídání o formách tréninku, základních principech běhu i vhodné kompenzaci náročného pohybu a regeneraci.

13. 4. v 17 h | 21. 4. v 17 h | 27. 4. v 17 h | 4. 5.  v 17 h

Chyťte si své místo na jedné nebo všech lekcích, a nenechte si utéct skvělou příležitost zkusit něco nového.

Pište na dock@crestyl.com, do předmětu napište Běžecký workshop a uveďte své jméno a termíny lekcí, o které máte zájem. Je možné zúčastnit se libovolného počtu lekcí, budou na sebe navazovat pouze volně. S registrací dlouho neváhejte, počet účastníků je omezený!